| CristinelAndrei a întrebat:

Frate am o intrebare... daca ramai corigent la o materie p primul sem.si p al 2-lea vreau sa ma muttongue mai poti sa te muti?big grin.ps:nu sunt in situatie de corigenta tocmai de asta intreb ca sa stiu macar sa ma pun bine p cartetongue

2 răspunsuri:
| AlerimxD a răspuns:

Mai bine te-ai pune mai bine pe carte fără să te gândeşti să te muţi. Eu cred că poţi, dar profii de la şcoala cea nouă nu vor avea o părere prea bună despre tine dacă ai fi corigent şi nu te vei integra printre noii colegi.
Xoxo.

| CristinelAndrei explică:

Ma mut din mai multe motive:1)Profesorii sunt naspa rausad
2)Ma mut pentru ca eu invat dupa amiaza si vreau dimineata
3)Am multi prieteni la liceu la care vreau sa ma mut
4)Acolo nu sunt profesori asa ''dusi'' pe mare cum sunt astiatongue.si multe altelewinking etc; etc;.