| URSaKe a întrebat:

Fratilor cica vine bacu! si cica nu o sa se mai pota copia, ca pun astia camere! asa este? voi mai copiati? cum fratilor ca eu nu prea am chef sa invat atat? cum si ce folositi la copiat?

видеорегистратор камера

3 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Ce poti folosi la copiat? Capul, fratioare.

| NuAmGăsitNume a răspuns:

Exista o casca minuscula pe care iti inregistrezi toate lectiile dupa care ti-o bagi in ureche si vocea ta se tot repeta spunandu-ti lectiile iar si iar.Casca se scoate cu un magnet.Fratele meu asa a facut si nu a fost prins!

Nu esti in stare si nu ai bani? Alta varianta:capul.

| Alexa_1411 a răspuns:

Copiază liniştit! Încă unul într-o mulţime trecută prin 4 ani de liceu ca prin mămăligă, nu se va observa, crede-mă!