| FaraIdeiDeNume a întrebat:

Funda! Daca astazi, duminica, a fost olimpiada de limba romana faza zonala, cand se vor afisa rezultatele?

4 răspunsuri:
| Danyela24 a răspuns:

Depinde cati elevi au fost si cat de mult la va lua sa le corecteze.In cateva zile ar trebui sa afiseze rezultatele.Cel tarziu ar trebui sa fie miercuri.

| FaraIdeiDeNume explică (pentru Danyela24):

Corectarea lucrarilor incepe astazi sau doar de maine?

| Danyela24 a răspuns (pentru FaraIdeiDeNume):

Pot incepe si astazi.Doar daca s-a terminat olimpiada devreme.

| FaraIdeiDeNume explică (pentru Danyela24):

Pai olimpiada s-a incheiat la ora : 13:00, dar nu cred ca era vreo profesoara de romana in scoala, sincera sa fiu nu stiu, dar nici una nu a venit la vreo clasa sa-i incurajeze.