| Corina_7756 a întrebat:

[Funda]Hey Buna!~am si eu o intrebare, momentan sunt clasa a 8 si trebuie sa ma decid la ce liceu trebuie sa ma duc si ma gandeam sa aleg intre Dimitrie Bolintineanu si Ion Barbu, si nu stiu pe care sa il aleg!~ ma puteti ajuta cateva date, pareri, impresi sau alte licee! multumesclove struck

4 răspunsuri:
| Meli_7221 a răspuns:

Eu sunt in bolintineanu si o duc foarte bine happy

Răspuns utilizator avertizat
| ღღBomBonikNuMitaALLyღღ a răspuns:

Buna! Eu sunt in clasa aV-a si am o colega care a venit de la bolintineanu acest liceu nu e bun deloc.Cel mai bun e Odobleja.Succes

| ionutzsteaua86 a răspuns:

Depinde si de medie dar cred ca mai bine alegi Ion Barbu deoarece are un nume si o istorie mai "de succes" decat bolintineanu insa...calitatea de acum nu este prea indepartata.Tu decizi!(insa la bolintineanu sunt profesorii sunt foarte rai)