| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA!
Salut TPU! am nevoie urgenta de ajutor.
la Evaluarea Nationala la matematica la punctul 3 de la subiectul II, atunci cand am facut acel tabel pentru gasirea coordonatelor punctelor :
x | 0 | 3 pe 2
_______
f(x) | 3 | 0
intre coloanele astea am tras linie cu creionul (asa cum am incercat sa ilustrez mai sus), pentru ca intotdeauna am facut asa la clasa.
intrebarea mea este : se poate considera semn si sa-mi anuleze lucrarea?
va rog frumos ajutati-ma, sunt disperata, nici azi noapte nu am putut dormi din cauza acestui lucru.
multumesc anticipat! :d

Răspuns Câştigător
| ioanaandreeaji a răspuns:

Nu, stai linistita. si eu tot asa am facut. nu este considerat semn.

2 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

Ce nota ai luat?

| KMaddieK a răspuns:

Pai si eu am facut la fel, nu cred pentru ca asa ne-a invatat si pe noi