| Static a întrebat:

Funda! Vreau si eu un site de unde sa downloadez gratis un program de traducere romana-engleza bun, nu gen goodle translate. xD Multumesc anticipat. big grin

2 răspunsuri:
| RomulusMilea a răspuns:

Nu este exact ceea ce îţi doreşti tu, dar să ştii că traduce destul de bine, vezi sit-ul de mai jos:

http://www.dictionar-traduceri.ro/

ATENŢIE! Te rog să te asiguri că textul scris de tine în română este scris corect, cu diacriticile specifice limbii române (ş, ţ, î, etc.). Mult succes!

| RomulusMilea a răspuns:

Să nu uit: sit-ul îţi oferă posibilitatea de a instala programul la tine pe calculator, vezi butonul "Instalează translatorul în PC".

Cred că asta ţi-ai dorit.