| Demzz a întrebat:

Generală sau liceu? Ce alegeti? happy

25 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Liceu clar.dar de abia astept sa vad cum va fi la facultate..se spune ca anii de facultate sunt super frumosi.

| J0B0MAT a răspuns:

Gradinita big grin cand eram mici si inocenti si nu aveam nimic pe cap

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Eu am fost si la gradinita, si la generala si la liceu, si la facultate, si la munca si din toate astea sincer cel mai mult mi-a placut la scoala generala (clasele 5-8). Nu stiu cum e la pensie si probabil nici nu voi afla vreodata.

| Duucu a răspuns:

Aș spune facultate, dar încă nu am ajuns acolo big grin
Liceul e super, ești mai matur decăt erai în generală, te distrezi altfel cu colegii, fete, nopți pierdute, amintiri...

| Eastwood a răspuns:

Gati generala, mergi la liceu, si dupa daca vrei mergi la facultate, daca nu-ti place ideea cu facultatea, la munca!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gradinita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

niciuna.

| CristinaSNC a răspuns:

Generala, mi-e dor de timpurile alea.

| anonimguy3 a răspuns:

Ba boss eu abia incep liceu deci deocamdata iti zic generala xD

| UzOm a răspuns:

Facultate.

| LuciWv a răspuns:

Gradinita!
pacat ca n-am apreciato mai mult crying

| DumnezeuTatal a răspuns:

Gradinita. ^^

| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns:

Liceu.

| AndreeaAndreutza48 a răspuns:

Cred că mai degrabă liceu deoarece nu mai vreau să mă întorc la gimnaziu nici daca mă plătește cineva

| YesorNo a răspuns:

Generală

Răspuns utilizator avertizat
| Hemera a răspuns:

Liceu,clar ^_^
Chit ca mai am un an deja imi e dor...

| Ioan489 a răspuns:

Faculatate clar... libertate

| ELO a răspuns:

Liceuu

| Maria_Alessandra_2001 a răspuns:

Liceu.

| RoxyRock69 a răspuns:

Pai... Pentru că sunt la generală aleg. ahhhh ..generală...

| Crețu_Sebi_1997 a răspuns:

Acasa