| Lalalala0101 a întrebat:

Heeei! Cei care sunt la liceele Mihai Viteazul, Gheorghe Sincai si Tudor Vianu din Bucuresti puteti sa imi spuneti parerea voastra sincere despre liceu adica cum este coloectivul in principal si profesorii.....multumesc

1 răspuns:
| Sulty_Mihai_1986 a răspuns:

La orice liceu sunt profesori pe care ii vei iubi, dar si profesori de care vei vrea sa scapi cat mai repede. Nu ai de unde sa stii in ce clasa vei pica si cu ce profesori. Cu totii avem sau am avut macar un profesor nesuferit care ne-a facut viata de liceu un cosmar. Dar sa fim seriosi, aceste lucruri fac parte din viata. Te sfatuiesc sa alegi liceul cu cea mai mare medie de admitere. Eu as alege Mihai Viteazul.