| Mihailescu_Valeriu_1953 a întrebat:

Heeei, TPU! Administratorii imi interzic, cumva, libertatea de a aprecia constient si responsabil, raspunsurile celorlalti utilizatori ai aplicatiei?

23 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Nu cred.Dc?

| Mihailescu_Valeriu_1953 explică (pentru Freya1):

Ma tot *** cu avertismente ca am dat prea multe aprecieri si risc sa-mi inchida contul

| Freya1 a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Pai nu mai da atunci.Normal ca nu te lasa ca atunci aduna multe alte persoane decat vor ei sa premieze

| Mihailescu_Valeriu_1953 explică (pentru Freya1):

Adica, vrei sa spui tu, administratorii sunt niste copii rasfatati si iresponsabili?winking laughing nu pot crede asa ceva!

| Freya1 a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Hai sa te iau altfel.Cate monede ai primit? De cate ori te-ai mentinut pe primul loc?

| Mihailescu_Valeriu_1953 explică (pentru Freya1):

Ahaaaaaaaa; un soft de toata jena! asta am observat fara sa-mi amintesti acest detaliu.winking laughing laughing laughing

| anonimg a răspuns:

Pai daca este asa, atunci nu mai da aprecieri. Fiecare site are politica lui si trebuie respectata. "Termenii si conditiile" sunt puse tocmai pentru a fi pastrate ordinea si disciplina -la fel ca in orice institutie (chiar si in casa) pentru a nu se crea haosul.
Prea multe aprecieri pot fi considerate a fi platite.

| Mihailescu_Valeriu_1953 explică (pentru anonimg):

Adica... un geniu trebuie ignorat, pentru ca niste retarzi sunt frustrati de lipsa de apreciere? WOW.winking laughing

| Freya1 a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Apropo multumesc ca mai facut "genie" laughing

| Mihailescu_Valeriu_1953 explică (pentru Freya1):

Hai bhai Natanita; doar nu te-am cerut de nevasta.winking tongue laughing

| Freya1 a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Nuuu? sad

| Mihailescu_Valeriu_1953 explică (pentru Freya1):

TACI! Ca aud clevetitorii si ne facem dusmani.winking laughing laughing laughing

| Mihailescu_Valeriu_1953 explică (pentru Freya1):

Nu demult aminteai de societatea matriarhala; astept cererea.winking laughing laughing laughing

| Freya1 a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Daaa presimt ca pentru vorbele astea o sa ni se scoata ochii :p

| Freya1 a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

De te astept pe tine raman nemaritata laughing

| Mihailescu_Valeriu_1953 explică (pentru Freya1):

Cine dracu mai merge a sfat sa faca acte pentru ceva placut?!winking laughing laughing laughing

| Mihailescu_Valeriu_1953 explică (pentru Freya1):

@ si liber consimtit.winking

| Freya1 a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Eu nu cred in casatorie deci sa nu te iei de asta tongue

| missfatadelatara a răspuns (pentru Freya1):

Ma ofer de nașa.

Cu mine, orice bărbat ajunge sub papucul muierii.hee hee

| Mihailescu_Valeriu_1953 explică (pentru Freya1):

Si pantofii mei au limba; daca asta insinuai.winking laughing tongue laughing

| Mihailescu_Valeriu_1953 explică (pentru missfatadelatara):

DOUA DIVE V-ati pus pe un baietan timid. laughing laughing laughing

| Freya1 a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Tie ti-a trebuit laughing

| Mihailescu_Valeriu_1953 explică (pentru Freya1):

O trec langa tine, la "dusmani" si pe "missfatadelatara"; ca prietenii mi-au facut numa rele, toata viata.winking laughing tongue laughing