| catalinaa_1028 a întrebat:

Heei:*. Acum trec clasa a9a si am intrat la mate info intensiv informatica.Am auzit ca este mai greu decat la simplu, dar as vrea sa stiu daca la bac o sa dau "cea mai grea informatica"? sau chiar matematica...

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Crede-ma la mate info si la intensiv si la matematica anul asta a fost la fel, deci, nu o sa dai "ce mai grea informatica"... o sa fie la fel ca cei care fac informatica normal tongue

| withoutme a răspuns:

Matematica cea mai grea, info la fel. dar, ai o sansa poti sa alegi sa dai la bio sau la fizica in loc de info.

| Daniela_3373 a răspuns:

Si eu tot la mate info intentiv info am intrat. Din cate stiu eu, proba la informatica este optionala.Adica iti alegi dintre chimie, fizica, biologie si informatica.
Cat despre matematica, nu stiu. Cei de la filologie nu dau bac la mate, deci subiectele sunt facute doar pentru noi, cei de la mate info. Daca cumva iti e frica sa nu fie subiectele mai grele la intensiv info, nu cred ca o sa le schimbe pentru noi.
Eu asta stiu, sper ca te-am ajutat.Sa ai o seara buna!