| Libely a întrebat:

Heei

Prifesorul de sport ma uraste,de fiecare data cand ma vede prin scoal se uita foarte urat la mine,si la fiecare ora de sport urla la mine din nimicuri (cum ar fi ca ambotul de la tenisi putin patat pt ca idiotii mei colegi ma calca pe picioare sau pentru ca cateodata nu inteleg ce explica el acolo)si in plus se poarta urat cu mine de anul trecut pt ca nu imi place baschetul iar el ca sa ma enerveze,in fiecare ora facem numai baschet la care sunt praf,iar intr-o zi ma acuza ca am intrat cu incaltarile de exterior in sala de sport(la mine la scoala cand intram in scoala trebuie sa ne schimbam incaltarile ca sa nu facem mizerie)de asta maacuza aproape in fiecare orapt ca am pe talpa putin praf care l-am luat tot din sala aia mizerabil a de sport,atunci eu i-am spus ca nu este adevarat si a inceput sa tipe la mine ar atunci si eu am vorbit ceva mai tare la el dupa aceea am vrut sa ii arat care sunt incaltarile de exterior dar nu a vrut pt ca zicea ca eu nu am asa ceva si m-a pus sa stau pe banca toata ora.
Iar atunci cand ma doare burta sau m-am lovit,el nu ma crede si ma pune sa fac sportul iar in timpul orri abia ma misc iar el urla la mine sa nu ma mai prefac.El se comporta asa doar cu mine iar pe ceilalti ii trateaza foarte frumos.Il urasc si as vrea sa moara in chinuri, pur si simplu nu il mai suport.

Ce as putea sa fac?

3 răspunsuri:
| iuliboss a răspuns:

Du-te si lasa-l sa iti dea la matu gros!
Sunt sigur ca i place!

| MotanulFelix a răspuns:

Cu siguranta e hartuire si poti sa-i spui ca-i vei face o sesizare si vei da si unei televiziuni locale povestea ta.

| 07wy3t3t3r3r3rt3t3t a răspuns:

Ar trebui sa faci plangere la directiune