| oElisabeth a întrebat:

Heei TPU! Cine vrea sa intre anul asta la LNS - filologie [Liceul Nichita Stanescu - Ploiesti ]?batting eyelashes

1 răspuns:
| Ambassaderåd a răspuns:

Salut! Soro eu am terminat scoaala, daca esti darnica si ai pile, fa-mi si mie un loc big grin, nu stricabig grin inca putina carte care dupa aceea cand ies fac 30 de ani laughing si salariu de 8 mil/10 laughing. Scuze ca am glumit... dar in ziua de azi, 65 % din copii tarii noastre. nu mai vor sa se duca la scoala |"Prea multa scoala, e destul ca nu vreau sa devin Director sau inginer"| asta spunhappy. prefera scoala vietii si stiu ca poate am sa primesc- Stupid sau Nefolositor, dar asta e raspunsul ce il vei primii de la unii din ziua de azi sad.