| Belllla a întrebat:

Heei, vruiam sa va intreb... azi e Sf Alexandru. Se impart bomboane. pentru ca mie nu mi se pare o sarbatoare mare ca Sf. Gavril sau Sf. Maria. Ce spuneti? Vreau un raspuns rapid.

6 răspunsuri:
| VivianneMnt a răspuns:

E o sarbatoare la fel de importanta, dar depinde de fiecare daca vrea sau nu sa imparta bomboane

| bellakiss a răspuns:

Ar fi un gest frumos dar nu obligatoriu pentru ca sunt multi care nu au auzi de Sf. Alexandru. big grin

| RebbeSKhon a răspuns:

Pff...deci nu stiu ce pot spune, dar daca pentru tine nu ti se pare o sarbatoare mai mare decat celalalte, ar trebui sa gandesti.winking ca sunt toate la fel de importante, mai ales pentru ca ziua numelor ca astea, sunt a oamenilor lui D-zeu din Biblie happy si ar trebui sa-i egalam, pentru ca sunt la fel de importanti. pot fi ingeri, ucenici (de-a lui D-zeu), etc, oameni importanti pentru D-zeu happy

| Belllla explică (pentru RebbeSKhon):

Reby, nu ti-am cerut sa imi spui ce zice Bibliawinking.Ok? Am cerut doar sa mi se raspunda la intrebare.

| RebbeSKhon a răspuns (pentru Belllla):

Draga, eu tocmai ti-am raspuns! straight face

| Antoniaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Azi este sfantul alexandrau dar nu eleste atat de important ca Sf Maria draga
Gabriellahappy si daca te cheama Alexandra daca vrei poti sa servesti bomboane: