| aylyn_2380 a întrebat:

Hei. all vroiam sa intreb daca la voi la scoala e asa de ciudat.
LA noi inca nu s-a definitivat orarul.
Stiti de ce?
E si la voi asa?

4 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Nici la mine nu sa definitivat orarul.
Faza e ca la mine mai vine cate un profesor nou, unul pleaca si tot asa.Sunt 9 clase de a9a...si profesorii sunt, cum sunt.
Orarul la mine se schimba saptamanal.
In curand sper ca se va face unul definitiv.
Doar sa avem rabdarehappy

Bafta la scoalahappy

| Doddel a răspuns:

La mine nu este asa dar conducerea scolii tale este incompetenta.

| DoRu a răspuns:

La noi orarul ni s-a mai schimbat de vreo cateva ori dar acum ne-a ramas definitiv

| Elle1470 a răspuns:

Pai,da,ni s-a schimabt orarul din 2 in 2 luni, dar in ultimul timp, din ce in ce mai des.Noi suntem 4 clase de a 7-a si aproape lunar vine sau pleaca un profesor, doar ca in unele cazuri nu ni s-a schimabt orarul...si nici acum nu e definitivat orarul.:-