| liceu a întrebat:

Hei! Am de facut un referat despre "o personalitate pe care as putea sa o am ca exemplu". Si nu am nicio idee despre cine as putea sa scriu pentru ca aici nu pot sa vorbesc despre "mama,sora, bunicu" etc.. imi spuneti va rog niste nume celebre dar care sa fie totusi mai ok. pot sa fie si din istorielaughing
multumesc oricum! happy

1 răspuns:
| Maria_Ana_1995_e a răspuns:

Celebriatatea ta depinde de ceea ce.ti place tie....de exemplu daca iti place actorie alege un actor sau actrita( Arsinel sau Stela Popescu); daca iti place fotbalul atunci un fotbalist etc. ai prins tu ideea...asa ca acum doar gandeste-te la ce.ti place si te asigur ca.ti vei termina referatul repede.