| Amy382010 a întrebat:

Hei am nevoie urgent, cand să fac cataloagele școlare, fie electrice fie normale, când se fac? Dau funda la cel mai rapid răspuns

5 răspunsuri:
| Batmanel a răspuns:

Sunt doar digitale, nu mai sunt fizice. Ele sunt facute deja.
Esti profesor?
Parca Kinderpedia se ocupa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai ar trebui sa fie deja

| Cipi1212 a răspuns:

La început de an.

| Dandinelle a răspuns:

Cele electrice functioneza pe ideea de scurt circuit. Mergi la scoala ca absentele tot ti se vor nota si fara catalog electric laughing

| dullcat a răspuns:

Buna.Dar in loc sa cauti portite de scapare nu mai bine te duci la ore? Daca nici acum la inceput nu ai chef, mai incolo cum vei face? Succes in noul an? Vei avea nevoie.laughing