| moonieeeee a întrebat:

Hei!
Am o prietenă de clasa a XI-a ce se transfera la un liceu de mediu rural pentru a intra cu o medie mai modesta la facultate. Mai are optiunea de a intra pe locurile speciale de liceu rural, luand in considerare ca ea a terminat deja 2 ani la un liceu din mediul urban?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Poate la anul, ca anul acesta s-au incheiat toate transferurile.

2 răspunsuri:
| gaminator a răspuns:

Hey! Nu ar trebui sa aiba probleme, din moment ce va termina la un liceu in mediul rural.

| ReddY25 a răspuns:

Ar putea încerca