| nutecunosc a întrebat:

Hei am un lg cookie si nu stiu cum sa-l fac sa nu mai sune cand fac poza, chiar daca-l pun pe silentios tot suna ma ajuta careva? dau fundita mersii:*

2 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Intra in camera si dai la setari.(options) si trebuie sa gasesti pe acolo sunet camera.bifezi No sau ce scrie acolo(depinde in ce limba ai telul). Si la urma dai save.salveaza. Sper ca te-am ajutat. bafta. funda?happy

| Mişu_7703 a răspuns:

Intra in options cand esti in camera mode si trebuie sa gasesti pe undeva shutter noise. de acolo modifici.