| ioanafrt2306 a întrebat:

Hei! as vrea niste detalii despre admiterea de la universitate,mai exact la publcitate sau relatii publice,si cea de la snspa, daca se poate sa imi povestiti putin si cam ce faceti mai exact acolo.

1 răspuns:
| Andruta99 a răspuns:

Nu recomand SNSPA! Iti vorbeste o fosta studenta care a intrat cu 9, la buget si prin concurs, ocupand unul din 50 de locuri. Cauta altceva mai practic. Asta daca nu ai parinti cu "pile" ca sa puteti practica "prietenisme", "nepotisme", etc. Este universitatea sistemului, din pacate, indiferent cat de promitator si impunator pare numele ei. Nu te lasa pacalita de asta.
Eu a trebuit sa mai fac inca 3 ani de facultate si un master si sa ma zbat mult pentru a-mi gasi un job conform studiilor pe care le am.
Bafta multa oricum!