| alicealy a întrebat:

Hei buna am intrat la liceul lsn din brasov anul acesta si as vrea sa stiu care e uniforma... din cate am citit pe acest site de luni pana joi se poarta uniforma si vineri se poarta ce vrem si vreau si stiu daca e adevarat mai ales ca unii prieteni miau zis ca uniforma e obligatorie. si as mai vrea sa stiu daca pot veni in blugi in loc de pantalonii de stofa?

Răspuns Câştigător
| Ramonaaaa a răspuns:

Bunabatting eyelashes
Poate vorbesc in necunostinta de cauza, dar nu prea cred ca se poate purta uniforma de Luni pana Joi iar Vineri sa veniti imbracati in ce vreti.
Nu stiu cum sta treaba in Brasov, dar de ce nu cauti pe site-ul oficial al liceului?

2 răspunsuri:
| KiddFaraSentimente a răspuns:

Nu are cum sa fie de luni paan joi uniforma si vineri cu ce vrei, uniforma e obligatorie si de panataloni nu stiu.

| Tania_8073 a răspuns:

Eu sunt in lsn si uniforma e din camasa alba sau bleumarin si pantaloni gri( asta e la baieti). Nu ai voie cu blugi, doar cu stofa sau doc si uniforma porti de luni pana joi, vineri e zi libera, te poti imbraca cum vrei tutongue.