| IngridGenDăăăă a întrebat:

Hei buna TPU! As vrea sa stiu si eu pe profilul stinte sociale si stinte ale naturii de la liceul Gheorghe Lazar din Bucuresti ce materii se fac si la ce va trebui sa dam bacul? P. S.- pot sa fie si de la alte licee, dar in special de la el...

Răspuns Câştigător
| preacopilapentruvarstaei a răspuns:

La stiinte sociale dai bacul romana istorie si la alegere intre logica psihologie, ed antreprenoriala, filosofie.

Si la stiinte ale naturii dai bacul romana mate M2, si la alegere intre fizica, chimie, biologiie. fundita?:*:*