| mihuuuu a întrebat:

Hei buna TPU!

Sunt in clasa 9. straight face

am intrat la liceu l de ind alimentara. profil resurse naturele si protectia mediului :-s

e bunn? straight face straight face adica e greu. :-s sa ma transfer? sad

Dau fuundabatting eyelashes

1 răspuns:
| Cryss95_5314 a răspuns:

Buna! si eu sunt tot la protectia mediului si e un profil bun.Mie nu mi se pare greu avand in vedere ca sunt unele specializari in plusthinking La mine la liceu profesorii cu care faceam aceste specialitati incercau sa ne ajute sa avem o medie mai mare! Oricum eu cred ca e mult mai usor la liceu laughing! :*