| CristianMiruna a întrebat:

Hei, care este cea mai mica media de admitere pentru profilul 'mate-info'?

4 răspunsuri:
| Satango a răspuns:

Depinde de "oferta şcolară'', de mediile de admitere cerute de fiecare liceu. Caută un fel de broşură pe net la şcoala respectivă.

| Anna121 a răspuns:

Depinde de fiecare liceu in parte, de orasul din care esti, poti intra la mate-info si cu media 6 daca ai un liceu mai slab care are acest profil la tine in oras.

| AFR81 a răspuns:

Depinde de liceul din orasul tau. La mine, spre exemplu, cand am intrat acum 4 ani, cea mai mica medie a fost 8.90 - 9.00 cam asa.

| 1DeadMemories a răspuns:

Cauta aici in functie de oras:
http://www.admitereliceu.ro/top-licee