| amy10 a întrebat:

Hei care imi poate zice si mie DAU FUNDA cine canta melodia si cum se numeste.Am auzito zilele astea si eu stiu ca e mai veche dar am uitato in melodie zice ceva de genu ...nu inchide ochi
vreau sa dansezi si tu asa

5 răspunsuri:
| vlatz a răspuns:

Pops-bumbum

| amy10 explică (pentru vlatz):

Hei imi mai poti spune cateva melodii din astea faine si vechi?hee hee

| vlatz a răspuns (pentru amy10):

Sincer nu... eu ascult mai mult metal dar melodia asta chiar imi placebig grin

| amy10 explică (pentru vlatz):

SPunemi si din alea daca vrei :*

| vlatz a răspuns (pentru amy10):

Iris : vals, ingeri goi, lady in black, hei tu
Cargo : calare pe motoare, 1989, ziua vrajitoarelor, aproape de voi
Iron maiden : fear of the dark, run to the hills, the trooper
Metallica : turn the page, no leaf clover, one, enter the sand man
Fall out boys : this aint a scene
Etc Etc