| mvcxzghjjhgfdsjhgf a întrebat:

Hei care profesii vi se par interesante,nu ma intereseaza salariul, ma intereseaza daca e interesant sa lucrezi in asa domeniu

Răspuns Câştigător
| MihaelG a răspuns:

Eu unul aș alege profesia de bucătar, ai ocazia să întâlnești oamenii noi să te plimbi, asta în cazul in care ești pe croazieră, dar și în genere este interesanta, wu asta am sa aleg pe viitor. Sper ca te-am ajutat. Funda?

4 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Jurnalist
Fotograf
Pictor

| Satango a răspuns:

Meseria de scriitor, dar ce să vezi, nu te ajută pe plan financiar.

| Mayar a răspuns (pentru Satango):

Da, ai dreptate sad

| Paulvasile10 a răspuns:

Nu prea vad oameni interesati de meserii foarte cautate cum ar fi medic veterinar, sofer pe camion, distribuitor de diverse lucruri, ghid turistic, salvamontist