| Scarlettt a întrebat:

Hei. Cine ştie ce e aia întâlnirea bobcilor? Am intrat acum în clasa 9a şi sunt curioasă ce însemană că tot am auzit? Trebuie să mă întâlnesc undeva cu viitori colegi sau este obligatoriu?

Funda!

Răspuns Câştigător
| DixieIsCrazy a răspuns:

Intalnirea bobocilor este o adunare la care participa toti cei care acum au intrat in clasa a 9-a dintr-un liceuhappy
Este o adunare facuta pentru a va cunoaste si pentru a va fi mai usor la inceputul anului scolar
Sper ca te-am ajutat si daca ti-a fost de folos raspunsul nu m-ar deranja o funditapuppy dog eyes

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Obligatoriu nu este, dar eu in locul tau m-as duce sa-mi cunoc viitorii colegi happy

| Cristyan99 a răspuns:

Intalnirea bobocilor = intalnire cu copii mai mici decat tine ( gradinita sau clasele 1-4 ) sper ca te-am ajutat happy