| jan33tt a întrebat:

Hei.cum e cu liceul de arta? e cineva acolo? ce profile sunt? ce materii? cate ore de muzica se fac si cate de mate si romana? se dau probe? sunt grele? pentru canto vreau sa stiu. funda

1 răspuns:
| mery198 a răspuns:

Eu sunt la liceul de arta.La mine e profil de muzica din clasa 1, din a 5-a e si desen si din a 9-a e si arhitectura.La muzica cred ca faci in fiecare zi, eu sunt la desen si nu stiu foarte bine, dar romana si matematica faci in fiecare zi si trebuie sa dai si niste probe cred nu sunt sigura cel putin la desen se dau.Iti trebuie media peste 8.50 si probele nu sunt grele trebuie sa ai talent