| LuminitaRoz a întrebat:

Hei! cum e profilul filologie? e greu?big grin cam cat timp iti ocupi pe zi cu invatatul?

4 răspunsuri:
| Danotsa a răspuns:

Profilul filologie nu este greu! E cam la fel cu cel de la socio-umane numai ca se face si logica! 2-3 ore iti i-a sa invete! tongue

| Dragos9702 a răspuns:

E foarte usor la filologie.Nu-ti ocupi mult timp pe zi cu invatatul ca nu iti da multe teme sau de invatat mult.

| Simina_Mădă_1986 a răspuns:

Am o prietena la filo ..nu se face multa MATEMATICA, se pune accent pe ROMANA -ENGLEZA.eu acolo merg big grin

| kitten95 a răspuns:

Pai e cel mai usor profil la care te poti duce daca vrei la un liceu bun(evident ca e mai usor la liceele slabe...laughing ). invatatul nu ia mult, dar trebuie sa te concetrezi pe istorie, geografie, romana si un pic de engleza. nu te panica, nu e nici pe sfert cat iti trebuie la mate-info. funda?big grin