| BipBip a întrebat:

Hei.la scoala am de facut un fel de agenda eco unde trebuie sa pun poze eco adica o parte cu asa cum imi place mediul si una asa cum nu imi place.am nevoie de niste sfaturi de unde sa iau poze pana acum nu am gasit in nicio revista si pe net nu imi merge imprimanta.Ma puteti ajuta? Dau fundita

2 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Daca vrei sa iei o nota mare, pune mana pe un aparat foto si mergi si pozeaza locuri cunoscute de tine si foloseste-le in tema ta.

| Lawliet14 a răspuns:

happy