| Beeaattrriiccee a întrebat:

Hei,ma numesc Beatrice, am 12 ani si sunt in cl 7.Inca mai am mult timp sa ma gandesc de profesie dar nu stiu anume care.Sugerati-mi ceva.
Mentionez am media 9, 4, invat bine, cant la vioara si pian anul 3. De mic copil doresc sa fiu profesoara, e o idee buna? Nu ma supar de raspuns. Rog seriozitate

1 răspuns:
| RobertMoon a răspuns:

E o idee buna sa te faci profesoara, sau daca iti plac copii poti sa te faci educatoare sau invatatoare...asta daca ai rabdare cu copii mici care sunt mai dificil de controlat, dar mai ai inca 6 ani pentru a te gandi ce meserie vrei sa urmezi.