| MZc a întrebat:

Hei. Pentru cei care ati dat licenta cate pagini ati scris cel mai mult intr-o zi? big grin

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Avand in vedere ca aveam si tabele si grafice am scris si 10 pagini pe zi.

| Mayar a răspuns:

Depinde. Mie mi-au trebuit 2 sapt pentru 80 de pagini. Depinde ce scrii acolo, variaza foarte mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am terminat-o în câteva zile, practic îmi pregătisem totul dinainte luând notițe de la bibliotecă și doar le-am scris pe pc cu note de subsol și altele