| Lavrajealaa a întrebat:

Hei.
Stiti un liceu din Constanta care sa fie bun si sa fie bazat pe stiinte sociale? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Niakit a răspuns:

Liceul International de Informatica (ICHC) este o institutie particulara, deci se plateste, ceea ce poate fi o problema pentru unii. Din propria mea experienta, iti sugerez Colegiul National Mircea cel Batran, pentru ca este un liceu de stat ce prezinta, in general, un program lejer si te atrage prin numeroasele activitati extrascolare, insa se face carte, dupa cum banuiesc ca ai auzit.
O seara placuta! happy

2 răspunsuri:
| diamar a răspuns:

Colegiul Mircea cel Batran!

| Ciubotaru_Stefan_1998 a răspuns:

Liceul International De Informatica Constanta....nu te lasa pacalita de lume..profilul stiinte sociale este extrem de bun. Un liceu plin de seriozitate.