| ella_7075 a întrebat:

Hei sunt clasa a 8-a in BUCURESTI si as vrea sa stiu care sunt cele mai bune licee din partea elevilor de acolo cu medii de la 9, 56 in sus vreau sa zic ca prin calculul meu asta ar fi cea mai mica media care mi-ar putea iesi asa ca ca vreau sfaturi pupici:X:X:X

2 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Aici gasesti ordinea dupa notele date de altii
http://www.calificativ.ro/......13250.html
fata mea este la Clegiul National de Informatica Tudor Vianu... una din cele 3 clase cu olimpci... daca vrei sa faci scoala aici se face enorm de multa

kratos
| kratos a răspuns:

Mihai Viteazu, Sava sau Vianu astea sunt in top 3 cu media ceruta de tine. Mai sunt Ion Neculce si Nicolae Iorga cu profesori si elevi ok dar cu medii de la 8, 50!