| StefaniaArdelean a întrebat:

Am de citit o carte numita Sa stam de vorba fara catalog de Mircea Santimbreanu.Am nevoie urgenta de un rezumat sau de toata poveste, nu stiu ce sa mai fac ca am cautat pe net si nu am gasit.DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Incearca s-o cauti la biblioteca!
Stii? Cladirea aia mare in care intri, vorbesti cu o doamna simpatica, ii spui ce carte vrei si ea iti da cartea cu pricina!
Cartea e super-misto, deci...citeste-o! Pe hartie, nu pe ecran.

| StefaniaArdelean explică (pentru ardnaxur1961):

Stiu ce e o biblioteca si tocmai asta e problema! Crezi ca daca as fi gasit-o la biblioteca as mai fi intrebat pe TPU? Stii trebuie sa ai putina minte sa gandesti! Mai bine taci daca nu stii!