| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare problema: cum ii pot spune mamei ca am luat un 4 la romana? crying e primul meu 4 Si nu stiu cum sa ii spun... Daca va afla si tata o sa. iasa scandal...va rog ajutati-ma cat mai rapid posibil!

Răspuns Câştigător
| NoInteres a răspuns:

Eu de obicei faceam rost de un 10 sau doi, si apoi ii spuneam de nota mai proasta ca sa o pot imbuna laughing.
Poti face si tu la fel!
Daca nu. ii spui ca ai luat 4 si ii promiti ca vei repara nota. Sper ca vei face astawinking.
Funda?

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Daca te intelegi bine cu mama ta e mai bine sa-i spui. tineti secret un timp si tu bineanteles inveti sa recuperezi, adica sa ai o medie cat mai mare. ai si varianta minciunii insa daca minti acum...o sa continui. vorbeste cu mama ta, tu o cunosti cel mai bine

| Niku9 a răspuns:

Ce clasa esti?

| sabinamaria656 a răspuns (pentru Niku9):

A 6-a dar oricum i-am spus si nu a fost nicio problema pentru. a fost primul deci laughing