| IUnicorn69 a întrebat:

Hei TPU....Am un proiect tema este sportul. Puteti sa-mi dati idei?

Răspuns Câştigător
| MxR a răspuns:

Vorbeste despre marii sportivi/olimpici din Romania. Nadia, Hagi, Simona Halep, etc. si prezinta pe scurt cu ce se ocupa si ce medalii au adus in Romania.
Mai poti vorbi despre de ce este bine sa practici un anumit sport.
Sa vorbesti despre o anume echip de fotbal, handbal, etc.
Sa vorbesti despre cele mai costisitoare sporturi.
Sa vorbeste despre cele mai neobisnuite sporturi.(neauzite/necunoscute)
Sau sa vorbeste despre sporturile traditionale din fiecare tara cum ar fi la noi aruncatul cu oina. sa povestesti despre asta.
Sper ca ti-am dat cateva idei.
Mult succes

4 răspunsuri:
| mazaroi a răspuns:

Sportul,un stil de a trai

| vlad1000 a răspuns:

Vorbeste de un un om reprezentativ al unui sport.Eu ti.l ofer exemplu pe Michael Jordan la baschet happy

| Andreandy a răspuns:

Gimnastica de performanta si vorbesti de Nadia Comaneci.