| KiddaSiAtat a întrebat:

Ce mai faceti?
Ce programe care ma pot ajuta la mate stiti? Voi ce folositi?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vei ceva serios sa te ajute la mate cauta informatii despre Matlab.

5 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Buna ziua, nu prea sunt programe, toata chestia este sa fi atenta cand profesorul preda ca stie mai multe chesti decat stii tu si numai de la el poti intelege, ai lucrat ceva in vacanta asta? Eu spun sa te apuci daca n-ai lucrat ca mai sunt doua saptamani si incepem scoala mai ai timp, succes si o zi cat se poate de placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu ca trebuie sa inveti singur pentru a te descurca in viata! ...gspot.com/ si mai cauti tu pe Google! pup!

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru KiddaSiAtat):

Scuze! Sunt sigura ca trebuie sa inveti bine de acum in colo la scoala si sa fii mei atent!

| Nymeria a răspuns:

Hei Kidda bine facbig grin