| Delia_Mihaela_1986 a întrebat:

Hei, TPU! - DAU FUNDĂ - Am și eu un proiect pentru mâine. este la istorie. Nu vă cer să mă ajutați doar să-mi dați niște idei. Deci eu am o sumă de bani [ câți bani vrem noi ], și cu această sumă trebuie să o investim undeva de unde să ne iasă mai mulți bani. Eu m-am gândit la un hotel sau la o pizzarie. adică dați-mi niște idei și cum să investesc banii. Mulțumesc happy.

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Covrigarie(sunt ieftini su toata lumea cumpara in drum spre servici sau scoala)
Haine la mana a doua- toti mai multi romani cumpara de acolo.

1 răspuns:
| neaivan a răspuns:

Intr-un cimitir privat sau firma de pompre funebre!