| BeiiBiiiyoo a întrebat:

happy
Eu vreau sa intru in C.A Rosetti la profil de stiinte ale naturii ..Intrebarea mea suna cam asa big grinaca profilul ales de mine are intensiv engleza, trebuie sa sustin vreun test sau sa risc a fi repartizata in alta parte?
Dau fundita si voturi!

1 răspuns:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Pentru intensiv, NU trebuie sa dai niciun alt test. Numai pentru bilingv se da si, pe ala, l-ai ratat, oricum, ca s-a dat acum o saptamana sau doua, din cate stiu. Atentie, insa la medie. La clasele de intensiv se intra cu medie mare, asa ca, daca te incadrezi cu media, pune profilul pe primul loc in lista cu optiuni.
Daca ai medie mai mica decat ultima cu care s-a intrat anul trecut...reevalueaza-ti optiunile.