| Panteraa a întrebat:

Fisa de inscriere la facultate precum si cea cu alegerea optiunilor trebuie completata la calculator sau scrisa de mana? Am gasit pe site-ul facultatii fisele de inscriere si cea cu optiunile, dar nu stiu daca trebuie completate de pe acum sau in ziua cand merg la admitere. Cum se procedeaza?

1 răspuns:
| BlankWhite a răspuns:

Cel mai bine e sa ii contactezi facultatea/secretariatul de la facultate/biroul de admitere prin e-mail sau telefon.Succes!