| mihai2515 a întrebat:

Hei TPU imi puteti spune media minima cu care pot fi admis la un liceu de informatica... URGENT

Răspuns Câştigător
| addryanboss a răspuns:

Depinde de liceu, dar o sa primesti o brosura cu toate mediile de admitere pentru fiecare liceu stai calm

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se poate da un raspuns cat de cat precis. Media se schimba de la liceu la liceu si de la an la an. In acest an cred ca o sa fie mai mica cu cca 0, 50-1 punct fata de anul trecut. Te poti interesa doar cat a fost anul trecul la liceul unde vrei sa mergi.