| BTWWWWW a întrebat:

Hei TPU ~!
Intrebare pentru cei din Focsani puppy dog eyes
Acum am terminat clasa a 4-a la scoala 5, o scoala foarte buna, si am luat la CNAIC (Colegiul National Al. I. Cuza) si vreau sa ma duc sa fac clasele 5-8.
Ce parere aveti despre acest liceu? Cum sunt profesorii? Orele de curs sunt lejere sau foarte grele?
Astept parerea si raspunsul vostru :3
Funda celui ce imi spune cel mai detaliat :3 big grin

2 răspunsuri:
| DavidTheTrueMMAFighter a răspuns:

O sa ai mult de invatat, mai bine e sa ramai la actuala ta scoala.Si eu puteam sa merg la Cuza, dar nu am vrut;-;

| DavidTheTrueMMAFighter a răspuns:

Ce ore lejere?! Acolo e scoala, stres, nu o sa ai timp sa iesi mereu;-; din pacate