| Maran_Denisa_1990 a întrebat:

Hei TPU la anul as vrea sa ma mut la o scoala nou care este mult mai buna decat cea la care sunt si nu stiu ce sa fac sa ma mut sau nu pentru ca acolo am auzit ca este mult mai greu. Va rog dati-mi niste sfaturi!

Răspuns Câştigător
| Lorena7712 a răspuns:

Buna. Eu zic ca daca ai ocazia sa te muti la o scoala mai buna,fa-o! Normal ca daca este o scoala buna, are si asteptari, iar chestia cu greul. Depinde de tine, cat de mult inveti si cum te descurci. In orice caz, eu iti recomand sa te muti si sa nu ratezi ocazia!
Sper ca te-am ajutat!