| anonim_4396 a întrebat:

Hei, TPU, la facultatea Ovidius din Constanța se intră pe bază de dosar sau pe bază de examen?

M-ar interesa exclusiv pentru specializarea Psihologie și Pedagogia Învățământului Primar și Preșcolar.

Și această Universitate este de stat, nu?
Dar are și program cu frecvență redusă (studii pentru weekend)?

Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| adryang78 a răspuns:

Uite aici site-ul lor:
https://pse.univ-ovidius.ro/admitere/criterii-de-admitere
Găsești acolo toate informațiile necesare despre cum a fost organizată admiterea anul trecut și oferta educațională. Pentru anul acesta nu s-a definitivat încă la nicio Universitate.

| anonim_4396 explică (pentru adryang78):

Apreciez!
Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| dflrloty a răspuns:

Dosar penal