| Panteraa a întrebat:

La logica azi la opiniile lui x si y am scris ca sunt corecte amandoua (asa cum si era de altfel), dar la explicatie am zis ca se respecta legea distribuirii termenilor care nu stiam ca e valabila doar la conversiune. Se scade mult pentru asa ceva?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ai scris macar ca e obsersiune valida? Daca da, cred ca n-are ce sa-ti scada.
In barem apare `obsversiune valida`, alta explicatie nu deci ar trebui sa puncteze aia exclusiv.

| Panteraa explică (pentru Adry05):

Am scris doar ca ambele rationamente sunt corecte. Dar la obverse oricum toate sunt valide. Si in plus acum am vazut ca trebuia doar precizat nu si explicat.

| Adry05 a răspuns (pentru Panteraa):

Da. Aia te-am intrebat si eu, daca ai precizat ca e obversiune valida. Trebuie zis si ca e rationament corect si ca observa e valida.

| Panteraa explică (pentru Adry05):

Am scris doar rationament corect ca m-am gandit ca daca e corect normal ca e si obversa valida. In fine, sper sa nu scada chiar tot.

| Panteraa explică (pentru ascovit):

Pai am zis ca sunt corecte, eu am gresit explicatia care nici nu trebuia scrisa. De ce sa scada tot pentru asta?