| LifeIsColour a întrebat:

Hei,TPU.Mi-ati putea spune cate ceva despre facultatea de relatii internationale? Am cautat pe internet, dar nu prea am inteles mare lucru.In plus,parerile sunt impartite,unii imi spun ca nu se merita sa faci o astfel de facultate pentru ca nu iti aduce prea multe oportunitati de viitor,iar altii spun ca poti avea o meserie foarte bine platita daca faci facultatea asta, mai ales daca alegi sa studiezi in strainatate.Multumesc anticipat, ofer funda!

1 răspuns:
| Arthurik a răspuns:

Vrei un raspuns siner? Fiica lui nasa mea a facut Relatii internationale in Bucuresti + masteratul. Ghici, nu lucreaza nicaieri, posturile sunt bine platite dar trebuie sa ai pile pentru a ajunge in top. Alege ceva ce e mai real sa devii. Succes. Funda? big grin