| Panteraa a întrebat:

O intrebare din parte surori mele pentru ca ea nu are cont aici. Deci. Ce fcultati poti urma cu profilul stiinte sociale? De drept e buna? Sora mea s-a gandit sa dea la drept dar vrea si alte optiuni. Multumesc anticipat.Ionela si Diana.

2 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Da e bun dreptul, si eu sunt la acelasi profil, mai merge si relatii publice si comnunicare, relatii internationale

| InvisibleTouch a răspuns:

Pe langa cele spuse deja de Nicu mai poate alege si psihologie, sociologie, filosofie sau facultatea de litere happy depinde ce ar vrea ea sa faca in viitor! Sfatul meu e sa se gandeasca foarte bine. Succes