| Narcis494 a întrebat:

Puteti sa imi dati si mie va rog cateva cuvinte cu subinteles va rog, as vrea sa fac niste farse pe strada si daca aveti si voi vreo idee sa imi dati big grin

8 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Eu zic sa nu faci farse pe strada daca nu vrei sa umbi cu botul spart pe la politie.

| Werrich a răspuns:

"Iti dau un briceag, ma tai pe mine?"

| Iote a răspuns:

Ti s-a urat cu libertatea? Atunci, fa farse pe strada.
Iti dau o idee: stai linistit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omonime.

| Atfas a răspuns:

Una mai pentru inteligente: dacă ți-aș cere să facem sex răspunsul tău ar fi același că la întrebarea asta?

| DoarBogdan a răspuns (pentru Atfas):

laughing))) Buna asta. Dar cine sta sa o analizeze atat inainte sa raspunda, desi nu prea ar avea cu ce sa raspunda.

| premiumself a răspuns:

Hei, buna! Esti cumva Flori? Pentru ca "muma-ta" ii o curva (rupe asta)

| Narcis494 explică (pentru premiumself):

Ar fi taree dar s-ar supara aia rau de tot iti dai seama laughing)