| Sunn a întrebat:

Sa ma inscriu la cursuri la British council? Nivelul meu de engleza este unul mediu, insa vreau sa stiu daca o sa am destula eficienta acolo. Unii spun ca nu merita altii spun ca da. Si plus...mi se pare ca costa destul de mult. In fine, voi ce ziceti?

1 răspuns:
| Cristina0596 a răspuns:

Eu sunt la British Council happy Am terminat nivelul B1 YA3 si acum am avansat la B1 YA4. Iti garantez 100% ca merita happy Profesorii nu sunt romani si se vorbeste numai in limba engleza happy [mai putin la biblioteca unde poti comunica cu femeile de acolo in romana]. Intr-adevar, este scump, dar eu una nu regret deloc. Mi-am imbunatatit vocabularul si capacitatea de a comunica in engleza. Ca sa te poti inscrie, trebuie sa dai intai testul de nivel, dar cred ca deja ai facut-o happy Multa bafta. Daca vrei ID-ul meu, iti dau un mesaj privat cu el, in caz ca vrei mai multe detalii despre British Council:*!