| decenuxd a întrebat:

Hei TPU.
sunt în a 7-a şi pe primul semestru am avut media 9.68. o altă fată de la mine din clasa a avut 9.75 ( este concurenţă între mine şi ea ). acum, am media 9 doar la mate şi istorie.

eu voiam ca mâine să mă asculte la istorie ( am 9 9 10 ), şi dacă mai luam un 10 aveam media 10. dar astăzi mi-a zis o profesoară că deja mi-a încheiat media 9... dacă aveam 10 luam premiul I.

întrebarea este, dacă mâine îi spun să mă mai asculte şi să zicem că îmi trece un 10, poate modifica media?

Răspuns Câştigător
| MadRaven a răspuns:

Media se poate modifica, dar nu ştiu cum o convingi pe profesoară să facă asta, că e oleacă de plimbat pe la director după ştampilă etc. big grin

| decenuxd explică (pentru MadRaven):

Am priceput happy.
asta e, rămân aşa laughing.

mersi :*

| MadRaven a răspuns (pentru decenuxd):

Nu ai pentru ce happy Oricum, e bun pentru a7a. Ţine-o tot aşa!

4 răspunsuri:
| Alfred0703 a răspuns:

Nu.

| radu05 a răspuns:

Media se poate modifica, dar va fi greu sa o convingi pentru ca trebuie o stampila de la director